English / Українська мова
Language panel
EXO 1000 Smart Home Controller
При розробці продукту, ми робимо все можливе, щоб мати максимально цілісний підхід. Ось чому ми також бачимо дизайн упаковки важливим завданням.

Величезною проблемою в дизайні упаковки сьогодні є надмірне використання пластику. Більшість виробників виготовляють зовнішню коробку з картону, але всередину ставлять жахливий пластиковий лоток, який покупець викидає, щойно відкриває свою покупку. Причина – це дешево. Однак, незважаючи на короткострокову користь, такий підхід призводить до погіршення стану навколишнього середовища. Тому ми запропонували нашим клієнтам альтернативу – використовувати перероблений картон як пакувальний вкладиш. Вони підтримали цю ідею, і ми зробили повністю біологічно розкладну упаковку для EXO 1000 Smart Home Controller.
Розумні хаби, для яких ми робили упаковку, за розміром відрізняються лише товщиною. У дизайні упаковки ми витримали цю пропорцію. Це не тільки красиво виглядає, але й зручно для транспортування.
У графічному рішенні ми вирішили використовувати вид збоку, тому що під цим кутом ми легко можемо побачити різницю між хабами. Провід і штекер займають багато місця в упаковці, тому ви не можете побачити масштаб продукту, просто дивлячись на саму упаковку. Ми використовували зображення в реальному масштабі, щоб підкреслити, наскільки EXO 1000 Smart Home Controller має малі розміри, що є однією з його переваг.

Композиція графічного дизайну ілюструє зв’язок продуктів у системі розумного дому, де розумний хаб відіграє роль центру та мозку.
При розробці упаковки ми врахували, як клієнт буде її відкривати, щоб зробити процес максимально приємним. Натхненням стала упаковка для подарункової карти. Щоб дати нашим клієнтам відчуття хвилювання, наче вони відкривають подарункову коробку. Фактурний білий картон добре поєднується з внутрішньою частиною переробленого картону. Крім того, він представляє дизайн EXO 1000 Smart Home Controller, чистим і мінімалістичним. Всі дроти заховані в окремі кишені, щоб не переривати момент, коли клієнт зустріне EXO 1000 Smart Home Controller.

Команда проекту:

Керівник проекту: Benjamin Bilgehan Evren
Графічний дизайн та дизайн упаковки: Олена Моргунова
Візуалізація: Anastasia Alforova