English / Українська мова
Language panel
Компанія European Shopping Agency орієнтована на покупки за кордоном. 

Ольга Єрофєєва – заслужений художник України. Автор численних монументальних та художніх творів.

«Харків – місто конструктивізму». Особливістю стилю є  геометричність, простота форм, загальна монолітність.

Az Studio – це місце, яке розвиває креативність з одночасним вивченням основ композиції. Розвиток смаку та художнього мислення. Знайомство зі світовою історією мистецтва.

Image Consulting Group – це унікальний проект, який служить людям, їхнім цілям та їхньому процвітанню, навчає їх, надає людям інструменти для створенню та дизайну їхнього життєвого простору.

Другий український Міжнародний фестиваль емалі – знаменна подія в культурному житті Києва.

Станцію метро «Перемога» відкрито в Харкові в 2016 році. Дизайн назви станції розробила студія 2IN1 DESIGN. Це не перший ЛЕТТЕРИНГ станції для станції метро, яку розробила наша студія.

Летерінг – це унікальний малюнок слова або словосполучення, іноді фраз, який утворює єдину композицію та обслуговує певну ситуацію.

Skynotebook - перший блокнот, який пропагує мистецтво і знайомить людей з класичними картинами. Skynotebook – блокнот для любителів мистецтва. Візьмітье частинку шедевра з собою!

Концепція роботи магазину проста:

Знову "Tetris" - це модульні меблі, розроблені молодим амбітним дизайнером Віктором Пузуром, завдяки своїй комбінованості та екологічності завжди знайдеться місце в нашому інтер'єрі.

Мережа кавярень «Каватут» створені для перехожих, які поспішають, які не хочуть пити каву, сидячи в кафе.

Творчу групу «ART AUGUST» створили професійні художники-однодумці: