English / Українська мова
Language panel

НАША КОМАНДА

Основний фокус студії графічного дизайну 2IN1 DESIGN – візуальні комунікації від концепції до реалізації. Це графічний дизайн, брендинг, реклама, типографіка, веб-дизайн та веб-продукти, веб-розробка, дизайн верстки та додрукарська підготовка. Студія заснована в 2007 році. Наша команда складається з професійних дизайнерів і художників. Нашими клієнтами є українські та європейські компанії. Найважливіші етичні стандарти, яких ми дотримуємося у своїй роботі, — це професіоналізм, креативність та якість. Кожна наша робота унікальна, оскільки ми практикуємо тільки індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми можемо висловити навіть найінноваційніші та несподівані ідеї, використовуючи багаті інструменти високого мистецтва та високих технологій. Наші сильні сторони – ми надаємо повний пакет послуг, тому нашим клієнтам не доводиться шукати додаткових спеціалістів, оскільки рішення реалізується від А до Я. Студія 2IN1 DESIGN є переможцем багатьох міжнародних та регіональних конкурсів графічного дизайну. Також наша студія є учасником міжнародних, українських та регіональних виставок. Наші роботи публікуються у провідних журналах про рекламу та графічний дизайн по всьому світу.

Junior | Кольоровий OpenType-SVG шрифт | 2in1 Design Studio

Кольоровий шрифт ручної роботи Junior латиною та кирилиц

Детальніше

GARDEROB TOTAL | ДИЗАЙН І РОЗРОБКА САЙТУ | 2IN1 DESIGN STUDIO

Дизайн і розробка сайту для проєкту Garderob Total

Детальніше

MOSAIC | Кольоровий OpenType-SVG шрифт | 2in1 Design Studio

MOSAIC кольоровий OpenType-SVG шрифт ручної роботи латиною та кирилицею

Детальніше

РОЗРОБКА ФІРМОВОГО СТИЛЮ ДЛЯ ПРОЕКТУ IMAGE CONSULTING GROUP

Image Consulting Group – це унікальний проект, який служить людям, їхнім цілям та їхньому процвітанню, навчає їх, надає людям інструменти для створенню та дизайну їхнього життєвого простору.

Детальніше

Рейксмузей | подарунковий шоколад | 2IN1 DESIGN STUDIO

Колекція Rijksmuseum Chocolate заснована на роботі Хендріка Аверкампа під назвою «Зимовий пейзаж з ковзанярами».

Детальніше

SKYNOTEBOOK

Skynotebook - перший блокнот, який пропагує мистецтво і знайомить людей з класичними картинами. Skynotebook – блокнот для любителів мистецтва. Візьмітье частинку шедевра з собою!

Детальніше

Malena Shop
Привіт! Ласкаво просимо до нашого магазину. У нашому магазині ви можете знайти якісні ілюстрації, каліграфію, шрифти, візерунки, малюнки та інші красиві речі. Бажаемо вам чудових ідей та натхнення!
ПЕРЕЙТИ ДО МАГАЗИНУ