English / Українська мова
Language panel
Станцію метро «Перемога» відкрито в Харкові в 2016 році. Дизайн назви станції розробила студія 2IN1 DESIGN. Це не перший ЛЕТТЕРИНГ станції для станції метро, яку розробила наша студія.

У 2010 році студія розробила написи для станції метро «Олексіївська».

ЛЕТТЕРИНГ станції «Перемога» закріплений на стінах тунелю. Він виготовлений із монолітного граніту та доповнений емальованими деталями, які символізують квітку перемоги, а також є акцентом в обстановці простору.

Була весна в день перемоги, переможців зустрічали з квітами. З цієї причини ми додали до напису символічне зображення квітки з етнічними деталями. Геометричні форми квітки нагадують візерунки української вишиванки. Кольорові деталі виконані в техніці гарячої емалі і співвідносяться з панеллю в вестибюлі вокзалу. Наша студія також брала участь у створенні та дизайні панно у співпраці із заслуженими художниками Ігорем Моргуновим та Ольгою Єрофєєвою.

Модуль і колірна палітра написів гармоніюють з архітектурою станції. Геометричні ритми композиції збалансовані, створюючи логічне завершення архітектурних особливостей станції метро «Перемога».

Сучасні архітектурні завдання вимагають від архітекторів і дизайнерів максимального знання матеріалів і технологій, нових ідей і нових можливостей. Хоча такі матеріали, як мармур, граніт, гаряча емаль на міді, зарекомендували себе як ідеальний засіб, що витримує час.


Замовник:
Харківметрострой,м. Харків, Україна
Year: 2016