English / Українська мова
Language panel
Платформа для дизайнерів і клієнтів.

Протягом століть люди намагалися зрозуміти, чи відповідають такі тонкі речі, як краса і гармонія, яким-небудь математичним законам. Людина розрізняє предмети навколо себе за їх формою. Інтерес до форми будь-якого предмета може бути зумовлений його життєвою необхідністю, а може бути викликаний красою форми.
Форма, яка є результатом поєднання симетрії та золотого перетину, сприяє найкращому візуальному сприйняттю та відчуттю краси та гармонії. Ціле завжди складається з частин. Ці частини, що мають різні розміри, існують у певному відношенні один до одного і до цілого. Принцип золотого перетину є найвищим проявом структурної та функціональної досконалості цілого та його частин у дизайні, мистецтві, науці, техніці та природі.
Враження від життя об'єктів, засновані на принципах золотого перетину, лежать в основі дизайну банерів і мають на меті надихнути дизайнерів на створення нових форм, об'єктів і проектів. М’які та прозорі акварельні ескізи надають легкості основному дизайну сайту. Тоді як ідея симбіозу мистецтва і науки підкреслює тематичну спрямованість сайту, яким є дизайн.


Замовник:
RED CLAY, INC, San Francisco, CA, United States